Zapraszam do kontatu +48 0607 52 69 96

O mnie

Zawodowo muzyką i pracą z mikrofonem zajmuję się od 1985 r. po uzyskaniu koniecznej wówczas weryfikacji Ministerstwa Kultury i Sztuki jako prezenter dyskotek (dziś popularniejszym słowem jest dj). Nie było łatwo. Mając wykształcenie techniczne nie miałem pojęcia o wymaganiach Komisji Weryfikacyjnej, stawiającej je na poziomie minimum średniej szkoły muzycznej. Tak też pierwszy egzamin oblałem. Miałem ogromny zapał. Czułem, że mam duszę artysty i fantazję, ukończyłem więc studium dla prezenterów dyskotek i poszło gładko. Uzyskując weryfikację wszedłem do elity: było nas prezenterów (dj) 5-ciu we Wrocławiu i 400 w całej Polsce. Dawało to priorytety i honoraria trzykrotnie wyższe od adeptów.
Swoje kompetencje potwierdziłem na antenie Polskiego Radia Wrocław (Rozgłośnia Regionalna) 91’-93’, gdzie redagowałem i prowadziłem muzyczne audycje autorskie. Również sprawdziłem się jako wzięty ilustrator (dj), oprawiając muzyką programy innych redaktorów m.in. p. Wandy Ziembickiej.
Obsługiwałem renomowane kluby. W ostatnim okresie we Wrocławiu: 10 lat PRL, 7 lat Jazzda, 7 lat Go Go Pruderia (tam jako dj, konferansjer i showman). To jest ogromny dorobek w karierze dj-prezenter. Opinie managerów tych klubów w zakładce referencje.
Obecnie podejmuję wyzwania wymagające doświadczenia, kompetencji i dużego zaangażowania. Od zleceń typu komercyjnego np. wesela, festyny, pikniki, po imprezy programowe np. lata 20’-30’, bal przebierańców, disco (lata 70’), studniówka, bankiet.
Do miłego spotkania wkrótce! Dj dino może być Twój.

Muzyka na fajną imprezę
djmix |
Dj Dino Powitanie
djmix |
Alex Faraci – Night Melody
djmix |