Zapraszam do kontatu +48 0607 52 69 96

Opinie

OPINIE Z KLUBÓW W KTÓRYCH PRACOWAŁ DJ DINO I OPINIE Z IMPREZ

opinie są autoryzowane, wystawione przez najbardziej kompetentnych managerów klubów w których pracowałem w ostatnim okresie10 lat jako dj. Te opinie wypracowałem rzetelnością i kompetencjami.

Referencje Klub Jazzda

restauracja Prl

pruderia

spiz

 

Panie Czesławie jeszcze raz BARDZO dziękujemy, że tak cudownie poprowadził Pan naszą uroczystość. Goście byli zachwyceni, kolega już namiary brał, że koniecznie musi Pana kiedyś zaprosić do siebie na imprezę :) ogólnie uważam, że towarzystwo dobrze się bawiło, na tyle, że wczoraj wszyscy dzwonili i mówili, że impreza jakich mało!!! także PEŁEN SUKCES!!! my jesteśmy również niesamowicie zadowoleni, rodzice też. DZIĘKUJEMY!!!!! i życzymy dużo szczęścia i powodzenia i sukcesów w życiu zawodowym!!!

Mariola i Albert  mariola.horzelska@gmail.com

Panie Czesławie :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za włożone serce w prowadzenie naszego przyjęcia weselnego. Jest Pan naprawdę wspaniały :).

Jeśli chcecie aby Wasze wesele było niezapomnianą zabawą dla Waszych Gości i dla Was wybierzcie Dj Dino.
Zabawa na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm, kultura i mnóstwo radości dla starszych i młodszych Gości.
Dj Dino to gentleman w każdym calu, któremu warto zaufać i powierzyć prowadzenie tej szczególnej uroczystości. Chcielibyśmy aby nasze 25-lecie małżeństwa prowadził Dj Dino ;) Wspaniałe show!

Panie Czesławie bardzo dziękujemy,
Iwona & Marcin adamska.iwona@o2.pl

4. czerwca 2011

Muzyka na fajną imprezę
djmix |
Dj Dino Powitanie
djmix |
Alex Faraci – Night Melody
djmix |